Zo smotany odlejte aspoň 1 dl, zvyšok s cukrom priveďte k varu. Do 1 dl smotany primiešajte dohladka metličkou pudingový prášok. Ja som mala neprifarbovaný, s pravou vanilkou, preto som k zmesi pridala štipku kurkumy -ináč ju môžte vynechať -ešte trochu mletej vanilky.A teda už spomínanú štipku Kala Namak soli.
Do vriacej smotany vlejte zmes a vymiešajte dohladka metličkou. Nechajte minútku prebublať za stáleho miešania ako klasický puding, stiahnite zo sporáka, zamiešajte rum-vyzerá to všelijako, ale nakoniec to metličkou vymiešate do hladkej tekutiny.
Prelejte cez jemné sitko (prípadné hrudky sa v ňom zachytia) do pripravených čistých fliaš a uzavrite.
Odložte do chladničky a počkajte s koštovkou aspoň do druhého dňa.Pred použitím pretrepte🐣😊.

